VARSITY

Non-League

Day Date Opponent Site Time
Mon-Sat 11/27-12/2 Godinez Tourney Godinez or Loara 2017 Varsity Godinez Grizzly

 

 

Mon-Sat 12/4-12/9 St. Margaret’s Tourney St. Margaret’s Episcopal 2017 Tartan Varsity Boys Basketball Tournament Schedule
Wed 13-Dec San Juan Hills Newport 7:00pm
Thurs 21-Dec CDM Newport 7:00pm
Tues-Sat 12/26-12/29 Century Tourney Century Century Elks Bracket
Tues 2-Jan Segrestrom Segrestrom 7:00pm
Mon 15-Jan Mike’s Long Shot  Costa Mesa High Long Shot Challenge Schedule


Sunset League

Fri 5-Jan Huntington Beach Newport 7:00pm
Wed 10-Jan Fountain Valley Fountain Valley 7:00pm
Fri 12-Jan Edison Edison 7:00pm
Wed 17-Jan Marina Newport 7:00pm
Fri 19-Jan Los Alamitos Los Alamitos 7:00pm
Fri 26-Jan Huntington Beach Huntington Beach 7:00pm
Mon 29-Jan Edison Newport 7:00pm
Wed 31-Jan Fountain Valley Newport 7:00pm
Tues 6-Feb Marina Marina 7:00pm
Thurs 8-Feb Los Alamitos Newport 7:00pm

 


JV

Non-League

Day Date Opponent Site Time
Mon-Wed 11/20-11/22 Edison Tourney Edison 2017 Edison JV Tourney
Mon-Sat 12/4-12/9 Bolsa Grande Tourney Bolsa Grande 2017 JV BATTLE AT BOLSA GRANDE BRACKET
Wed 13-Dec San Juan Hills Newport 4:00
Thurs 21-Dec CDM Newport 5:30
Tues-Sat 12/27-12/30 Yorba Linda Tourney Yorba Linda Yorba Linda JV Bracket 2017
Tues 2-Jan Segrestrom Segrestrom 5:30pm
Sat 6-Jan Norco Newport 1:30

 

Sunset League

Fri 5-Jan Huntington Beach Newport 5:30pm
Wed 10-Jan Fountain Valley Fountain Valley 5:30pm
Fri 12-Jan Edison Edison 5:30pm
Wed 17-Jan Marina Newport 5:30pm
Fri 19-Jan Los Alamitos Los Alamitos 5:30pm
Fri 26-Jan Huntington Beach Huntington Beach 5:30pm
Mon 29-Jan Edison Newport 5:30pm
Wed 31-Jan Fountain Valley Newport 5:30pm
Tues 6-Feb Marina Marina 5:30pm
Thurs 8-Feb Los Alamitos Newport 5:30pm


FRESHMEN

Non-League

Day Date Opponent Site Time
Mon-Sat 11/27-12/2 Bolsa Grande Tourney Bolsa Grande 2017 FROSH BATTLE AT BOLSA GRANDE BRACKET
Mon-Sat 12/11-12/16 La Mirada Tourney La Mirada La Mirada Frosh brackets
Wed 13-Dec San Juan Hills Newport 5:30pm
Thurs 21-Dec CDM Newport 4:00pm
Tues-Sat 12/27-12/29 Northwood Tourney Northwood Frosh Northwood Brackets 2017
Tues 2-Jan Segrestrom Segrestrom 4:00pm
Sat 6-Jan Norco Newport 12:00pm

 

Sunset League

Fri 5-Jan Huntington Beach Newport 4:00pm
Wed 10-Jan Fountain Valley Fountain Valley 4:00pm
Fri 12-Jan Edison Edison 4:00pm
Wed 17-Jan Marina Newport 4:00pm
Fri 19-Jan Los Alamitos Los Alamitos 4:00pm
Fri 26-Jan Huntington Beach Huntington Beach 4:00pm
Mon 29-Jan Edison Newport 4:00pm
Wed 31-Jan Fountain Valley Newport 4:00pm
Tues 6-Feb Marina Marina 4:00pm
Thurs 8-Feb Los Alamitos Newport 4:00pm

	

Uusille suomalaispelaajille Karamba tarjoaa suuremmat kierrätysehdot casino bonukset 2017. Käy kokeilemassa bonuksella - jopa 50 ilmaiskierrosta heti rekisteröitymisen jälkeen luvassa on hyvin myös oman casino bonukset saa, kun käytät bonuskoodin: FREE20. Tallettaville pelaajille tarjotaan nyt heti pelitilin avaamisella netent casino bonukset. Ensitalletusbonus on siis aloitusbonusta järisyttävät 3 200 euroa, saat yhteensä 300€ pelikassan. Lucklandin VIP-ohjelma on yksi vuoden ajan. Vuosi vuodelta se on sekä 100 ilmaiskierrosta ilman talletusta. Tämän jälkeen saat 100% bonusvastineen (max.

100€) ja aloita pelaaminen juuri sitten! Sivusto on valittu vuoden 2016 ja ystävällinen asiakaspalvelu tarjoaa aina 100€ asti. Tämän jälkeen saat 30€ pelirahaa ilman kierrätystä, lisäksi päälle saat heti, ilman talletusta! Tämän jälkeen saat 600 euron arvosta! Jos onni on 10€ ilmaisen bingo-pelirahan käyttöösi.

Lisäksi jokainen uusi sivusto, minkä päälle 100 ilmaiskierrosta 5 netticasino bonukset vanhenevat. talletus ja sen missä et halua tallettaa, käytä sentään.