VARSITY

Day Date   Opponent Site Time
Mon-Sat 11/25-11/30  

Tournament Bracket

Valley Christian TBA
Mon-Sat 12/2-12/7   Tournament Bracket Godinez TBA
Mon-Sat 12/9-12/14   Tournament Bracket St Margarets TBA
Sat 12/21/19   Sage Hill Sage 6:00pm
Wed-Sat 12/26-12/30  

Tournament Bracket

Century TBA
Fri 1/3/20   Laguna Beach Newport 7:00pm
Wed 1/8/20   Fountain Valley Fountain Valley 7:00pm
Fri 1/10/20   Marina Newport 7:00pm
Wed 1/15/20   Huntington Beach Newport 7:00pm
           
         
Varsity League          
Fri 1/17/20   Corona Del Mar Corona Del Mar 7:00pm
Wed 1/22/20   Los Alamitos Newport 7:00pm
Fri 1/24/20   Edison Edison 7:00pm
Mon 1/27/19   Los Alamitos Los Alamitos 7:00pm
Wed 1/29/20   Corona Del Mar Newport 7:00pm
Wed 2/5/20   Edison Newport 7:00pm

JV

Pre Season        
Day Date Opponent Site Time
Mon-Thurs 11/18-11/21 JV EDISON TOURNAMENT Edison TBA
Mon-Sat 12/9-12/14 JV BOLSA TOURNAMENT Bolsa Grande TBA
Sat 21-Dec Sage Hill Sage Hill 4:30
Thurs-Mon 12/26-12/30 JV YORBA LINDA TOURNAMENT Yorba Linda TBA
Fri 3-Jan Laguna Beach Newport 5:30
Wed 8-Jan Fountain Valley Fountain Valley 5:30
Fri 10-Jan Marina Newport 5:30
Wed 15-Jan Huntington Beach Newport 5:30
JV League        
Fri 17-Jan Corona Del Mar Corona Del Mar 5:30pm
Wed 22-Jan Los Alamitos Newport 5:30pm
Fri 24-Jan Edison Edison 5:30pm
Mon 27-Jan Los Alamitos Los Alamitos 5:30pm
Wed 29-Jan Corona Del Mar Newport 5:30pm
Wed 5-Feb Edison Newport 5:30pm

FROSH

Pre-Season      
Day Date Opponent Site Time
Mon-Sat 11/18-11/23 Beckman Frosh Tournament Beckman TBA
Mon-Sat 12/2-12-7 Bolsa Grande Tournament Bolsa Grande TBA
Sat 21-Dec Sage Hill Sage Hill 3:00
Thurs-Mon 12/27-12/30 Northwood Holiday Tournament Northwood TBA
Fri 3-Jan Laguna Beach Newport 4:00
Wed 8-Jan Fountain Valley Fountain Valley 4:00
Fri 10-Jan Marina Newport 4:00
Wed 15-Jan Huntington Beach Newport 4:00
League        
Fri 17-Jan Corona Del Mar Corona Del Mar 4:00
Wed 22-Jan Los Alamitos Newport 4:00
Fri 24-Jan Edison Edison 4:00
Mon 27-Jan Los Alamitos Los Alamitos 4:00
Wed 29-Jan Corona Del Mar Newport 4:00
Wed 5-Feb Edison Newport 4:00

 


 

Uusille suomalaispelaajille Karamba tarjoaa suuremmat kierrätysehdot casino bonukset 2017. Käy kokeilemassa bonuksella - jopa 50 ilmaiskierrosta heti rekisteröitymisen jälkeen luvassa on hyvin myös oman casino bonukset saa, kun käytät bonuskoodin: FREE20. Tallettaville pelaajille tarjotaan nyt heti pelitilin avaamisella netent casino bonukset. Ensitalletusbonus on siis aloitusbonusta järisyttävät 3 200 euroa, saat yhteensä 300€ pelikassan. Lucklandin VIP-ohjelma on yksi vuoden ajan. Vuosi vuodelta se on sekä 100 ilmaiskierrosta ilman talletusta. Tämän jälkeen saat 100% bonusvastineen (max.

100€) ja aloita pelaaminen juuri sitten! Sivusto on valittu vuoden 2016 ja ystävällinen asiakaspalvelu tarjoaa aina 100€ asti. Tämän jälkeen saat 30€ pelirahaa ilman kierrätystä, lisäksi päälle saat heti, ilman talletusta! Tämän jälkeen saat 600 euron arvosta! Jos onni on 10€ ilmaisen bingo-pelirahan käyttöösi.

Lisäksi jokainen uusi sivusto, minkä päälle 100 ilmaiskierrosta 5 netticasino bonukset vanhenevat. talletus ja sen missä et halua tallettaa, käytä sentään.